8 Ağustos 2016 Pazartesi

GARNİER ÇİFT FAZLI KUSURSUZ MAKYAJ TEMİZLEME SUYU

Günaydın!
Garnier çift fazlı makyaj temizleme suyu ilk çıktığında oldukça ilgimi çeken bir ürün olmuştu.Daha sonra bazı kişilerde sivilce gibi sorunlar yaptığını duyup,üründen biraz uzaklaşmıştım açıkçası.İndirim döneminde denk gelince karşı koyamayıp yinede satın aldım. :)


Ürünün içerisinde argan yağı bulunuyor.Yüz,göz ve dudak makyajını yağlı bir his bırakmadan temizlemeyi vaat ediyor.

Tüm makyajımı çok güzel temizlediğini söyleyebilirim.Hatta göz makyajını bu ürünle çıkarmayı çok sevdim.Bana göre diğer kullandığım göz için olan çift fazlı makyaj temizleyicilerle aynı işi çıkartıyor. Fakat göz makyajını temizlerken dikkat etmeniz gereken nokta ürünü pamuğa çok dökmemeniz. Aksi takdirde gözleri yakabiliyor.Likit mat rujların çözücü maddesi yağ olduğu için onuda temizlemesi gayet iyi.

''Yağlı bir his bırakmaz'' yazısına katılmıyorum. Gayette yağlı bir his bırakıyor.Bu yüzden sonrasında mutlaka cildimi jel'le temizliyorum. Karma- yağlı ciltliyseniz sizinde bu şekilde kullanmanızı öneririm.Ürünü çalkalayıp kullanmanız gerekiyor.Bu sayede yağ ve su birbirine karışıyor.Daha sonra pamuk yardımıyla tüm makyajımı temizliyorum.

Ürünün en sevilen özelliklerinden birisi şüphesiz kokusu! Gerçekten güzel,hoş bir kokusu olduğunu söylemeliyim ama içerisinde parfüm bulunuyor.Bu yüzden parfüme karşı hassasiyeti olanlar için söylemekte fayda var.

Ürün tüm cilt tipleri için uygun olarak üretilmiş.Bencede uygun ama yukarıda dediğim gibi karma-yağlı cilt tipleri sonrasında yüzünü jel temizleyiciyle yıkarlarsa sorun olmayacağını düşünüyorum.En azından bende olmadı. :)Yazının başında ürünün bazı kişilerde sivilce yaptığını duyduğumu söylemiştim.Ben böyle bir sorun yaşamadım.Tabii her ürün herkesin cildinde farklılık gösterebiliyor.Bana iyi gelen bir ürün size iyi gelmeyebilir.Yazıyı şöyle bir toparlarsak eğer; makyajımı çok güzel temizledi.Yüzümde sivilce gibi sorun yapmadı.Bittikçe satın alabileceğim bir ürün.


Siz Garnier çift fazlı makyaj temizleme suyunu denediniz mi ?
Nasıl buldunuz ?
Sevgiler

10 yorum:

 1. göz değil ama ten makyajı için gayet sevdim ve başarılı buldum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben göz içinde çok sevdim :) Güzel bir ürün olmuş :)

   Sil
 2. Ben hala deneme fırsatı bulamadım oldukça merak ediyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İndirim döneminde yakalayınca bir dene derim :)

   Sil
 3. Yorumlarınızın çoğuna katılıyorum, göz makyajımı çıkarmada çok iyi, yüzümü yıkamazsam sivilce yapıyor. Ürünün fotoğraflarını da çok beğendim, elinize sağlık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynı fikirde olmamız ne güzel o zaman :) Çok teşekkür ederim. :)

   Sil
 4. Bu ürünle hiç anlaşamadım ne yazık ki, belki bir kısımda sorun yaşatmazken bazılarındada göz çevresinde alerji sorunu olmuş. O kişilerden biride benim. Ten makyajını temizlemede gerçekten iyi fakat bu yasadığım olaydan ötürü tekrar almam gibi :) Bu arada bloguna bayıldım ! yeni keşfettim, iyi bulmuşum diyorum. Görseller yazılar şahane :) kocaman sevgiler - çoktan takibe aldım bile !<3

  YanıtlaSil
 5. Öyle mi ? Çok üzüldüm :( Ürünler ne yazık ki kişiden kişiye farklı tepkiler gösterebiliyor. Paylaştığınız çok iyi oldu. Beğenmene çok sevindim. :) Teşekkür ederim! :)

  YanıtlaSil
 6. Misel temizleyicilerin hepsini ardından jel ile temizleme yaparak kullanıyorum.Garnier'in bu ürünü de severek kullandıklarımdan...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bende misel sularla makyajımın kabasını alıp sonra jel temizleyiciyle bir kez daha temizliyorum cildimi. Öyle içim daha rahat ediyor. :)

   Sil