14 Ağustos 2016 Pazar

BİTENLER #7

Günaydın!
Bugün sizlere,son zamanlarda bitirdiğim ürünlerden bahsetmek istiyorum.
Maalesef makyaj ürünü bitiremediğim için bu yazıda daha çok bakım ürünleri olacak.
Dilerseniz hemen başlayalım! :)

Neutrogena Deep Clean Yüz Temizleme Jeli: Cildimi yağdan,kirden güzel arındırdığını söyleyebilirim.Kuru,normal hatta karma cilt tipine sahipseniz cildinizi kurutabilir.Yağlı cilt tipleri bu temizleyiciye bakabilir ama. Genel olarak sevdiğim bir ürün oldu.
(Detaylı yazını okumak için ürünün başlığına tıklayabilirsiniz.)

Kiehl's Ultra Light Daily Uv Defense Spf 50 Güneş Kremi: Çok güzel bir güneş kremi olduğunu düşünüyorum.Cildimde ağırlık yapmıyor,emilimi oldukça kolay.Sivilce gibi sorunlarda yaşatmadı. Aslında ürünü ne yazık ki bitiremedim.Son kullanım tarihi geçtiği için çöpe atmak zorunda kaldım.
(Detaylı yazını okumak için ürünün başlığına tıklayabilirsiniz.)


La Roche Posay Effaclar Duo En sevdiğim nemlendiricim! Bitmesine yakın hemen yenisini satın aldım.Cildimi yağlandırmıyor,pütürlere iyi geliyor.
(Detaylı yazısını okumak için ürünün başlığına tıklayabilirsiniz.)

Bioderma Sensibio H2O Misel Su: Evet güzel bir temizleyici ama ben Garnier'in misel suyundan da çok memnunum.O yüzden tekrar satın alacağımı düşünmüyorum.

Yves Rocher Vanilyalı Vücut Losyonu: Yaz aylarına kokusu ağır kaçan ama kış aylarında kullanması harika olan,buram buram kokan vanilyalı vücut kremi. Kokusunu çok sevsemde nemlendirmesini pek sevemedim.Kuru cilde sahipseniz nemlendirmesi yetersiz kalıyor.O yüzden tekrar satın almayacağım.
( Detaylı yazısını okumak için ürünün başlığına tıklayabilirsiniz. )

Moshos Garden Amber&Rose Kil Maskesi: Kullandığım en güzel maskelerden biri.Cildimi kurutmadan,güzel bir şekilde temizliyor. Kokusunuda çok seviyorum.Tekrar satın alabilirim.
( Detaylı yazısını okumak için ürünün başlığına tıklayabilirsiniz. )


Victoria Secret Coconut Passion Vücut Kremi: Hindistan cevizli ve vanilya kokulu bir krem.Yves Rocher'in kremi gibi harika kokuyor. Bu ürününde nemlendirmesini orta buldum. Kuru cildime pek yeterli gelmiyordu.Tekrar satın alacağımı düşünmüyorum.

Watsons Naturals Marula Oil Vücut Peelingi: Kremsi yapısı olan bir peeling.Tanecikleri sert gelmedi bana.Sanırım ben daha sert taneciklerden hoşlanıyorum ki böyle yumuşak peelingler görevini yerine getirmiyormuş gibi geliyor. :) Tekrar satın almayacağım.


Benri Aseton: Klasik her bitenlerde olan ürün. Severek kullanıyorum.

Nivea Fresh Natural Roll On: Bunu kaçıncı bitirişim bilmiyorum gerçekten. Kokusu güzel,ter kokusunu önlemede başarılı. Bu sefer başka çeşidini aldım.

Rimmel London Nail Base&Top Coat: Rimmel London'un baz ojelerini seviyorum.Bunuda çok beğendim ama yapısı bozulduğu için atıyorum.


*


Son zamanlarda bitirdiğim ürünler bu şekildeydi.
Sizin bu ürünler arasında kullandığınız sevdiğiniz-sevmediğiniz ürünler var mı ?


*


Sevgiler

2 yorum: