13 Temmuz 2016 Çarşamba

ECOTOOLS EYE ENHANCİNG DUO SET | ÇİFT TARAFLI FIRÇA

Günaydın!
Ecotools'un bu çift taraflı seti bende epey merak uyandırmıştı.İndirim zamanlarında bir türlü rastlayamadığım bu fırça setini dayanamayıp indirimsiz hali ile satın aldım. :)


Öncellikle genel olarak fırçalardan bahsetmek istiyorum.Yumuşacıklar,kıl dökme gibi sorunlar yaşamadım.Yıkandıktan sonra öyle kötü kokuda vermediler.Çabuk kurumalarıda benim için artı puan. :)

Çok kullanışlı bir set olduğu düşünüyorum.Göz makyajı için gerekli bütün fırçalar var.Bu yüzden seyahatlerde çok işe yarayacaktır.


Shade kısmı ile kaş altlarınızı aydınlatabilir,farı göz kapağına uygulayabilir hatta karıştırma işlemi bile yapabilirsiniz bence.

Blend kısmıyla farları birbirine karıştırabilirsiniz.Uygun fiyatlı güzel bir karıştırma fırçası bulmak zordur ama bu işlevini güzelce yerine getiriyor.


Define tarafıyla eyeliner sürebilir veya kaşlarınızı doldurabilirsiniz.Ben genelde farı eyeliner olarak sürmek için kullanıyorum.

Son kızım Smudge ile alt kirpik diplerine far uygulayıp,dağıtabilirsiniz.Yine aynı şekilde üst kirpik diplerinize eyeliner gibi uyguladığınız farı dağıtmak içinde kullanabilirsiniz.


Bence bu fırça setine bir şans verebilirsiniz.

Ecotools ürünlerini Gratis mağazalarından satın alabilirsiniz.
Fiyatı 32 TLSevgiler

6 yorum:

 1. güzel ve kullanışlı ancak ben fırçaların çift taraflı olmasını hiç sevemedim tek taraflı 4 fırça olsaydı bu set kesinlikle alırdım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çift taraflı fırçaları bende önce sevmezdim ama artık fırçalarımı yatay şekilde koyduğum için sorun olmuyor. :)

   Sil
 2. Çift taraflı 2 tane fırçam var ve yatay olarak saklamaya çalışmaktan sinir oluyorum :/ Keşke kısa saplı ama 4 fırça şeklinde yapsalarmış çok daha kullanışlı olurmuş. Bende bir tane Ecotools fırça var ve yıllardır kullanıyorum oldukça memnunum, fiyatını hakeden başarılı fırçalar gerçekten güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet çift taraflı fırçalarda böyle bir problem oluyor maalesef. Dikey olarak saklayamıyoruz. :/ Çok teşekkür ederim :)

   Sil
 3. Bu fırça setini çok kullanışlı buluyorum bende.Seyahatlerde sadece bu ikisi bile yetiyor,o yüzden yeni başlayanlar için de oldukça güzel bir alternatif bence :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle! Hem kullanışlı hemde kaliteli :)

   Sil