26 Nisan 2016 Salı

GOLDEN ROSE LİKİT MAT RUJ | 10

Günaydın!
Günün yazısı,Golden Rose'un meşhur 10 numaralı likit mat ruju üzerine olacak.Çok dikkat çeken,farklı renge sahip olan bu ruju bende denemesem olmazdı! :)
Dilerseniz hemen detaylara geçelim. :)


Grilik,lilalık içeren oldukça değişik bir renge sahip.Ayrıca kullanması da oldukça zor.Çünkü sizi ölü gibi gösterebiliyor.Makyajınızda gözlerinizi biraz daha koyu tutarsanız ruj çok daha iyi,güzel duracaktır.


Sünger aplikatöre sahip,sürümü kolay.Rengini kolayca veriyor,kat kat sürmek zorunda kalmıyorsunuz.Aynı seriden denediğim Golden Rose likit mat ruj 11 numaranın içerisinde simler vardı ama bunda yok,tamamen mat yapıda.
Genel olarak her likit mat ruj gibi bu da dudaklarımı kurutuyor.Kalıcık konusunda ise yemek yediğim zaman iç kısımlarda silinmeler yaşansa da diğer yerlerde kalıcılığını sürdürüyor.



Rujlarımın arasında en ilginç renge sahip olduğu için seviyorum açıkçası.Makyajımda değişiklik yapmak istediğim günlerde iyi oluyor. :)

Fiyatı 18,75 TL

Sizin bu rujlar hakkında düşünceleriniz neler ?
En sevdiğiniz renk hangisi ? 

Sevgiler

8 yorum:

 1. Bu rujların yapılarını çok sevdim bu renkte baya popüler ama asla benim kullanamayacağım tonlar :) ama sana çok yakışmış canım güle güle kullan :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevenler kadar sevmeyenide çok sanırım. :D Çok teşekkür ederim canım. :)

   Sil
 2. 10 ve 11 favori renklerim..

  YanıtlaSil
 3. Acayip güzel bir renk! Senin yazından sonra ilk fırsatta gidip satın alacağım :) Hemen nasıl göz makyajıyla kombinlesem diye düşünmeye başladım :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dimi ama gerçekten çok güzel. :D Koyu tonlarla daha iyi duruyor bence. Ölü gibi gözükmüyorsun. :D

   Sil
 4. Harika bir renk! Sanada çok yakışıyor! Daha sık sürmelisin! 🙋🏼 Heyecanla bu postu bekliyordum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim <3 Tabii ki sürerim! :D

   Sil