23 Mart 2016 Çarşamba

NASCİTA | GENİŞ YAPILI KONTÜR FIRÇASI

Günaydın!
Günlük makyajımda bile hafifte olsa kontür yapmayı seven biriyim.Ne zamandır da bu tarz bir kontür fırçası istiyordum.Aslında Real Techniques Bold Metals serisindeki kontür fırçasındaydı aklım ama fiyatının uygun olması sebebiyle bunu tercih ettim.Fırçanın tasarımı oldukça hoş,göze hitap ediyor.Merak edenler için kılları sentetik.

Küt uçlu bir fırça,kılları ise oldukça sık ve yumuşak.

İşini gerçekten güzel yapıyor.Elmacık kemiğinizin tam altına oturuyor ve çok kolay bir şekilde o hattı bulabiliyorsunuz.Aynı şekilde alın ve özellikle burun kontürünüde çok güzel yapıyor.

Bu fırçayla kontür yapınca çok keskin bir hat elde ediyorsunuz.Ben o keskinliği bu fırçayla dağıtamam diyordum ama yanılmışım.Kesinlikle dağıtma işleminide güzel yaptığını düşünüyorum.Fırçayı yıkadığım zaman kıllarını dökmedi,kötü bir koku oluşmadı.


Kısacası çok sevdim ben bu fırçayı.İyi ki de almışım. :)

Fırçayı Doğuş Kozmetiğin sitesinden 32,75 TL'ye aldım.


Siz bu fırçayı kullandınız mı ?
Yorumlarınız neler ?


Sevgiler

5 yorum:

 1. Güzel bir fırçaya benziyor. Bende Nascita'nın fırçalarını oldukça merak ediyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende çok beğendim. Hiç bu kadar başarılı olabileceğini tahmin etmiyordum. Bende en kısa zamanda göz fırçalarından almak istiyorum. :)

   Sil
 2. Bende uzun zamandır böyle bir fırça arıyorum,geçenlerde Watsons'da gördüm bu fırçayı.İlk fırsatta alacağım,çok güzel bir inceleme yazısı olmuş canım :)

  YanıtlaSil
 3. merak ettiğim bir fırça :)

  YanıtlaSil