17 Şubat 2016 Çarşamba

MAYBELLİNE MASTER PRECİSE EYELİNER

Günaydın!
Jel eyeliner kullanmayı çok sevsem de uğraşmak istemediğim zaman kalem eyelinerlar kurtarıcım oluyor.Bu yüzden çeşitli kalem eyelinerlar denemeyi seviyorum.Bugünde sizlere, Maybelline'in Master Precise eyeliner hakkında düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.Fırçası gerçekten çok ince ve yumuşak.Bu yüzden sürümüde gayet kolay.Kuyruk çizerken bile zorluk yaşamadığımı belirtmek isterim.

Sürdüğünüz ilk zaman siyahlığı harika olsa bile daha sonra rengi biraz soluklaşıyor.Kalıcılığı ise gün içerisinde kuyruk kısmının başlangıç yerinde akma oluyor.Aynı zamanda göz pınarlarımda da akma sorunu yaşayabiliyorum.


Kullandığım süre boyunca kuruma yapmadı ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilemiyorum tabii.


Temizlemesini ise kolay bulduğumu söyleyebilirim.


Eğer dışarıda epey vakit geçireceksem akma sorunundan dolayı bu eyelinerı kullanmayı tercih etmiyorum.

Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?


Sevgiler

6 yorum:

 1. Bende Sevgililer Günü indiriminde denk geldim ve Alp Kavasoğlu'nun en bayıldığı eyeliner olduğu aklıma gelince de hemen satın aldım. Fakat henüz açmadım. Akma sorunu olduğunu duyunca şuan biraz hayal kırıklığı oldu tabi:( Yakın zamanda bende denerim mutlaka

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sürümü aşırı kolay olsa da akma sorunundan ötürü pek sevemedim. Umarım sen böyle bir sorun yaşamazsın. :)

   Sil
 2. Hiç olumlu bir yorum okumadım ben de. Hele benim gibi keçe uçlu liner sürme özürlü kızlarımız arkasına bakmadan kaçmalı sanırım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gün içinde akma,renginde soluklaşma olmasa mükemmel bir eyeliner aslında. :/

   Sil
 3. Onerdiginiz ve akmayan eyeliner var mi acaba :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Essence'in waterproof keçe uçlu eyelinerından memnun kalmıştım. Hatta yazısı blogumda var,bakabilirsiniz isterseniz. :)

   Sil