19 Ocak 2016 Salı

THE BALM MEET MATTE HUGHES LİKİT RUJ | CHARMİNG

Günaydın!
The Balm likit rujlardan Charming rengini gördüğüm ilk andan itibaren ne kadar istediğimi anlatamam! Türkiye'ye geldiği zaman hiçbir yerde bulamayıp son indirim döneminde nihayet bulup alabilmiştim.O an ki mutluluğumu anlatamam! :) 


Peki, bu kadar istediğime değdi mi ? Cevap yazının devamında. :)Klasik diğer likit rujlar gibi bu üründe sünger aplikatörüyle birlikte geliyor.Uygulama esnasında bana pek zorluk yaşatmadığını söyleyebilirim.

Rengi,içerisinde kahvelik barından gül kurusu tonlarında.Yalnız herkeste farklı durabilecek bir rengi olduğunu söylemeliyim.Bu yüzden deneyip almakta fayda var.Ruju dudağınıza uyguladığınızdan kısa bir süre sonra tamamen matlaşıyor.Rengini kolay verdiği için tek kat yeterli oluyor.

Mat yapısı olduğundan dolayı dudakları kurutuyor ama aşırı derecede değil.Ürün mentollü olduğu için dudakları hafif yakıyor.Tabii bu kısa süreliğine geçerli bir durum.

Gün içerisinde yemek yediğiniz veya bir şeyler içtiğiniz zaman dudaklarınızın ortasında silinmeler olabiliyor.Yinede genel olarak kalıcılığını sevdiğimi söyleyebilirim.Rengini,yapısını çok sevdiğim için iyi ki almışım dediğim bir ürün oldu.


The Balm markasını Gratis mağazalarında bulabilirsiniz. 
Ürünü indirim döneminde 20 TL'ye almıştım diye hatırlıyorum.


Siz bu rujları denediniz mi ? 
Favori renginiz var mı ?


Sevgiler

4 yorum:

 1. hiç bir şekilde bulamadım bunu indirimde indirimsiz de almayacağım kararlıyım :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay evet bulunamıyor bu renk. Bende çok sonra bulabilmiştim şansıma. Umarım en kısa zamanda bulursun. :)

   Sil
 2. İyi ki almışım dediğim ruj!Rengine,yapısına,hele o mentollü kokusuna bayılıyorum.Yanlız bende sende durduğundan daha koyu duruyor,sanki çok farklı rujlarmış gibi :D İlk indirimde seriden bikaç renk daha almak istiyorum.Çok güzel bir yazı olmuş yine <3

  YanıtlaSil
 3. Ben de istiyorum bunu çok. Her gelen popüler The Balm ürünü karaborsa oluyor maalesef.

  YanıtlaSil