29 Ocak 2016 Cuma

NOTE | BB KAPATICI

Günaydın!
Bugün sizlere, Note markasının yeni ürünlerinden olan BB kapatıcıdan bahsedeceğim. Oldukça merak ederek ve memnun kalacağımı düşünerek almıştım bu ürünü.Çünkü Note'un bugüne kadar denediğim ürünlerinden oldukça memnun kaldım.Bu yeni kapatıcısı da beni şaşırtmadı.Hemen detaylara geçelim! :)

Ürünün içerisinde turunç kabuğu,üzüm,ayçiçek yağı ve buğday özleri bulunuyor.Bu sayede göz çevresini korumaya,aydınlatmaya ve nemlendirmeye yardımcı oluyormuş.Ayrıca parfüm içermiyor.

Kapatma özelliğinden oldukça memnun kaldım.Güzel kapatması dışında aydınlık görünüm vermesini de beğendim.Bu şekilde aydınlatmak istediğiniz bölgelere de uygulayabilirsiniz.

Çok kalın bir yapısı olmadığını söyleyebilirim ama incecik de değil.Kısacası orta diyebiliriz.Yayılması gayet kolay.Parmakla,süngerle,fırçayla istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.Çizgilerime hafifçe dolma yapsa da beni pek rahatsız etmedi.Kalıcılığını ise güzel buldum.

Göz çevrem kuru olduğu için nemlendirici sonrası ürünü uygulamayı tercih ediyorum.Eğer sizinde göz çevreniz kuruysa bu şekilde uygulayın derim. Ürün,metal başlıkla birlikte geliyor.Bu metal başlık soğuk olduğu için göz altlarına rahatlatma hissi veriyor fakat ürünün kontrolünü sağlamak zor olabiliyor.Bir anda fazla ürün çıkabiliyor.Bu soruna çözüm olarak metal başlığını çıkardığınızda karşınıza ince uçlu ( ne demek istediğimi anlatamıyorum sanırım :)) bir başlık çıkıyor.Bu şekilde ürünü daha rahat çıkartabiliyorsunuz.


Kapatıcılığı da bu şekilde.Bence oldukça güzel. :)

Bu arada bendeki renk 03 numara ve ürün spf 15 içeriyor.  


Ben,indirimde 17,49 TL'ye Rossmann mağazasından satın almıştım.

Siz bu ürünü nasıl buldunuz ? 
Denemek istediğiniz ürünler arasında mı ?


Sevgiler
6 yorum:

 1. Note'un ürünlerini ben de seviyorum, bu kapatıcıyı da ilk fırsatta deneyeceğim. keşke kapatıcıların renk skalası bu kadar açık tonlarda olmasaydı, sanırım tüm kapatıcı çeşitleri çok açık renkli oluyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet maalesef renk çeşitliliği kısıtlı. Ben esmer olmama rağmen bu 3 numarası iyice yayınca pek sorun olmuyor. :)

   Sil
 2. ben de yeni başladım denemeye memnun kaldım diyebilirim metal başlığın serinlik hissi hoş hakikaten..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özellikle sabah kullanmak çok iyi oluyor. :D

   Sil
 3. Bu ürünü bende merak ediyorum.Bu tarz hafif yapılı ürünler günlük kullanımda ideal oluyor bence.Elimdekiler bitince fırsat vereceğim.Çok güzel bir yazı olmuş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım.Hafif yapılı ürünleri bende her zaman için daha çok seviyorum. Beğenmene sevindim :)

   Sil