4 Aralık 2015 Cuma

MAC SMOKED PURPLE RUJ & CYBER WORLD DUDAK KALEMİ

Günaydın!
Bugün sizlere,Smoked Purple ruj ve Cyber World isimli dudak kaleminden bahsetmek istiyorum.Aslında bu ruju ne zamandır almak istiyordum.Arkadaşımda hediye olarak alınca çok mutlu oldum.Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ederim. :)İlk olarak Smoked Purple rujdan bahsetmek istiyorum.Rengi oldukça koyu bir mor.Cesaret isteyen bir renk kesinlikle.Özellikle benim gibi esmer tenliyseniz size de çok yakışacaktır.

Mat yapısı olduğundan dolayı sürümü oldukça zor,dudakları kurutuyor ve dudaktaki ölü derileri belli ediyor.Bu yüzden öncesinde dudaklarınızı iyice nemlendirmeniz ve peeling yapmanız gerekli.Kalıcılığı ise oldukça güzel.Tabii bu ruju dudak kalemi olmadan düzgün bir şekilde sürmek zor oluyor.Bu yüzden devreye Cyber World isimli dudak kalemi giriyor.

Rengi yukarıdaki rujla neredeyse aynı.Ruju sürmeden önce bu kalemle dudaklarımı çerçevelediğim zaman daha düzgün bir görünüm elde ediyorum.Ayrıca bazen kalemi ruj olarakta kullanabiliyorum.Mat yapıda,kalıcılığı harika ve rengini kolayca veriyor.

Gerçekten bayılıyorum ben bu ikiliye.Bu tonları kullanmayı sevenler mutlaka bakmalı.

Bu ürünleri Mac mağazalarından ve buradan satın alabilirsiniz.


Siz bu ikiliyi nasıl buldunuz ?
Bu renkleri kullanmayı sever misiniz ?Sevgiler

6 yorum:

 1. güzel renk, güle güle kullan. bu ara koyu renk rujlara taktım belki bu rengi de düşünebilirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) Koyu renkleri kullanmayı bende çok seviyorum :)

   Sil
 2. ay harika renkler bayıldım güle güle kullan..

  YanıtlaSil
 3. Rengi kesinlikle muhteşem.Güzel günlerde kullan <3

  YanıtlaSil