20 Aralık 2015 Pazar

ESSENCE LONG LASTİNG GÖZ KALEMİ | HOT CHOCOLATE

Günaydın!
Günün yazısı, çok sevdiğim göz kalemi üzerine olsun istedim.Kahverengi kalemleri göz içine,dışına her şekilde kullanmayı çok seviyorum.Uygun fiyata böyle güzel bir kalem bulmuşken sizlere anlatmazsam olmazdı. :)


Yine bu seriden siyah ve mürdüm tonlarında olan kalemleri de kullanıyorum.Onlarında yazısını en kısa zamanda yazacağım. :)Rengi oldukça acı bir kahve diyebilirim.Yapısı ise yumuşacık.Bu yüzden sürümü oldukça kolay.
Yapısı yumuşak olduğu için çok çabuk akma yapar diye düşünmüştüm.İyi ki,yanılmışım.Çünkü kalıcılığı gerçekten çok güzel.Sadece,gözümün iç kısmına sürdüğüm zaman bir süre sonra parça parça oluyor.Zaten bu sorunu genelde bütün kalemlerde yaşıyorum .Bu yüzden gün içinde mutlaka tazeliyorum.

Ayrıca kalemi,kirpik diplerime sürüp dağıtmayı ya da tüm göz kapağıma hafifçe sürüp,dağıtıp baz olarak kullanmayı da seviyorum.


Asansörlü yapısı olduğu için pratik kullanımı var.Yanınızda ekstradan kalemtraş taşımanıza gerek kalmıyor.Uygun fiyatıyla bence harika iş çıkarıyor.Denemediyseniz mutlaka tavsiye ederim.

Essence ürünlerini Gratis ve Rossmann mağazalarında bulabilirsiniz.
Fiyatı 5-7 TL arası olması lazım. :)


Siz bu kalemleri denediniz mi ? 
Memnun musunuz ?


Sevgiler

4 yorum:

  1. ben de Essence'in tüm kalemlerine bayılıyorum, hot chocolate da favorim. güle güle kullan ^^

    YanıtlaSil
  2. Uygun fiyatlı en güzel göz kalemleri Essence'ın bu serisi bence.Bu kalemde favorim :)

    YanıtlaSil