17 Kasım 2015 Salı

PASTEL MOON LIGHT AYDINLATICI

Günaydın! :)
Öncesinde Pastel'den ojeden başka bir şey almazken artık makyaj ürünlerine karşı ilgi duymaya başladım.Sanırım bu hepimizin için geçerli.Çıkardığı ürünlerle gerçekten merak uyandırıyorlar.Bugünse sizlere,son zamanların en merak edilen ürünlerinden olan Moon Light aydınlatıcıdan bahsetmek isiyorum.


Bu ürünü mağazada ilk denediğimde çok simli geldiği için almayıp indirimde görünce dayanamayıp satın aldım.


Pembemsi rengi olsa da yüzünüze uyguladığınız zaman beyaza dönük bir ışıltı bırakıyor.
Yapısı ne çok sıvı ne de katı diyebilirim.Ben elmacık kemiklerimin üzerine,burun kemiğime ve dudak üstüme uygulayarak kullanıyorum.Sağlıklı bir ışıltı katıyor ve doğal duruyor.Yağlı olan cildimi gün içinde ekstra yağlı göstermediğini de belirteyim.Tabii ürünü gereğinden fazla kullanmıyorum.Yağlı ciltler az miktarda uygulamaya dikkat etmeliler.
Kalıcılığı 3 saat kadar diyebilirim.Fırçasına gelince yumuşaklık açısından pek iyi bulmadım ama uygulaması rahat.Dağıtırken de hem parmaklarımla hemde fırça ve süngerle denedim.Hepsinden güzel sonuç aldım.
Ayrıca bu ürün Benefit'in High Beam aydınlatıcısına benzetiliyor.


Bileğimde ise bu şekilde duruyor.Tabii fotoğrafta tam belli olsun diye fazlaca uyguladım.Uygun fiyatlı likit aydınlatıcı arıyorsanız denemenizi tavsiye ederim.

Pastel ürünlerini Watsons ve Rossmann mağazalarında bulabilirsiniz.

Fiyatı 11,51 TL

4 yorum:

 1. ben de fena bulmadım fiyatına göre iyiymiş..

  YanıtlaSil
 2. Birçok kişi çok sim sim durduğunu beğenmediğini söylemiş ama uygun fiyatıyla denenbilir tabii.Bu arada fotoğraflardaki arka plana bayıldım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mağazada denediğimde banada öyle gelmişti ama yüzümde yayınca öyle durmadı bende. Beğenmene sevindim canım :)

   Sil