23 Kasım 2015 Pazartesi

NEUTROGENA DEEP CLEAN CANLANDIRICI GÜNLÜK PEELİNG

Günaydın!
Neutrogena'nın bu ürününü peeling ihtiyacım varken indirim döneminde denk gelip merakla sepete atmıştım.Yaklaşık 2 haftadır bu ürünü kullanıyorum ve fikirlerim tam oluştu.O halde detaylara geçelim mi ? 


Ürün, cildi;kir,yağ ve makyaj kalıntılarından arındırarak gözenekleri tıkayan ölü hücrelerin giderilmesini,taze ve arınmış cilt sağlamasını vaat ediyor.


İçerisinde bulunan büyüklü küçüklü tanecikler cildimi çizmiyor.Yağlı cildimdeki fazla yağı,kiri, makyaj kalıntılarını ve gözeneklerimi güzelce temizliyor.Uyguladıktan sonra aynaya baktığınız an cildinizin temizlenmiş,tazelenmiş olduğunu görebiliyorsunuz.Unutmadan,cildimi kurutmadığınıda söylemeliyim.

İçeriğinde mentol bulunduğu için cildimi inanılmaz ferahlatıyor.Uygulama esnasında ise mentolden dolayı gözlerimde hafif yanma oluyor ama kesinlikle rahatsız edecek boyutta değil.
Her ne kadar günlük peeling olarak geçse de peelinglerin günlük kullanımda cildi yoracağını düşünüyorum.Bu yüzden ben,haftada bir-iki kez kullanmayı tercih ediyorum.


Peeling, normal ve karma ciltlere uygun denilse de bana göre karma ve yağlı ciltler için uygun.Özellikle kuru cilde sahip olanlar bu ürünün yakınından bile geçmesin derim.


Vaatlerini yerine getiren bir ürün.Bu yüzden çok sevdim ve bittiğinde tekrar satın almayı düşünüyorum.


Ürünü Watsons ve Gratis mağazalarından satın alabilirsiniz.

Siz bu ürünü denediniz mi ? 

Sevgiler2 yorum:

  1. Bu ürüne daha önce dikkat etmemiştim hiç,ilgimi çekti.Bende bu serinin pompalı temizleme jelini kullanıyorum ve memnunum :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Temizleyicimde bitiyodu o zaman hemen deneyeceğim :)

      Sil