6 Ağustos 2015 Perşembe

ELSEVE MUCİZEVİ YAĞ SAÇ GÜZELLEŞTİRİCİ KREM

Merhaba!
Sizlere,Elseve'nin popüler ürünü olan Extraordinary yağının krem versiyonundan bahsetmek istiyorum.Bu ürünün yağ versiyonu saçlarımı yağlandırdığı için hiç memnun kalmamıştım.Öyle ki yarısına bile gelmeden kullanmayı bırakıp teyzeme verdim.Ama bu krem versiyonunun üstünde yağlı his bırakmaz yazısı bende merak uyandırdı.


Bu kremin iki çeşidi bulunuyor.Bendeki her saç tipine uygun olanı.Bu krem 6 değerli çiçek özü yağı ile zenginleştirilmiş formülü varmış.Ürünün vaatleri ise saçları beslememek,parlatmak,yumuşatmak ve korumak.

Kremi üç farklı şekilde kullanabiliyorsunuz.

1.) Islak saçın tamamına uygulayarak,saçı yoğun bir şekilde besler.
2.)Kurutmadan önce, saç boy ve uçlarına uygulanarak,saçı 230 derece ısıya karşı korur.
3.) Son dokunuşta, saç boy ve uçlarına uygulayarak,saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırırken şekillendirmeyi kolaylaştırır. 

Ben 1. ve 2. yöntemleri kullandığımı belirtip yorumlarıma geçiyorum.

Öncelikle kremin yapısı çok ince ve akışkan.Bu yüzden ürünü alırken çok dikkatli olunmalı.Fındık büyüklüğünde ürün tüm saçıma yetiyor.Saçlarımı bariz bir şekilde yumuşatıyor.Kokusu ise o kadar güzel ki! Saçlarım mis gibi kokuyor.Öyle ki durmadan saçlarımı kokluyorum.
Saçlarımı düzleştirdiğim veya maşa yaptığım zaman saç boy ve uçlarına uyguladığımda parlaklık katıyor.En önemliside saçlarımı nemlendirirken yağlandırmıyor.

Kısacası çok sevdiğim,bittiği zaman muhtemelen satın alacağım bir ürün oldu.

Sizlerde mutlaka denemelisiniz. :)

Sevgiler1 yorum:

  1. Durulanmaz kremlerde sprey olanları tercih ediyorum kullanım kolaylığı nedeniyle ama güzel kokuyor dediğin icin aklımı celdin :) Güzel günlerde kullan.

    YanıtlaSil