13 Temmuz 2015 Pazartesi

URBAN DECAY NAKED SKIN KAPATICI

Günaydın :)
Urban Decay,Sephora mağazalarına geldiğinde almak istediğim ilk ürün bu kapatıcıydı. Tabii ben bir şeyi bu kadar istersem olur mu ? Olmaz. Her Sephora'ya gidişimde çalışanlar ürün kalmadı deyince hüsranla mağazadan çıkıyordum.Son gidişimde ise buldum ve nihayet benim oldu!


Ürünün yapısı oldukça ince olmasına rağmen kapatıcılığını çok beğendim.Özellikle göz altı morluklarıyla başı belada olanlar çok rahat kullanabilirler diye düşünüyorum.


Benim kapatıcıdan beklentim çizgilerime dolmaması.Bu kapatıcı da neredeyse hiç çizgilerime dolmuyor diyebilirim.Sadece günün ilerleyen saatlerinde az da olsa dolma yapıyor ama bunu görmezden gelebilirim.Kapatıcıyı özellikle pudra ile sabitlediğinizde yerinden kıpırdamıyor.Gün boyu kalıcılığını sürdürüyor.


Bu ürünün özelliği ''çıplak ten'' sonucu vermesi.Evet, bu özelliğini ilk saatlerde yerine getirdiğini söyleyebilirim.Sadece yukarı dediğim gibi kapatıcı ilerleyen saatlerde biraz çizgilerime dolduğu için anlaşılabiliyor.


Ürün,uzun ve sanki iki yanından bastırılmış (anlatabildim mi emin değilim :) gibi sünger aplikatörle birlikte geliyor.Ayrıca aplikatörü yumuşacık.Bütün yüzüme sürmek istiyorum o derece sevdim.

Ambalajı ise oldukça kaliteli.Ayrıca kapağını kapatırken tık diye kilit sesi geliyor.Bu yüzden seyahatlerde rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz.

Son olarak ürünün paraben içermediğini belirteyim.Genel olarak sevdiğim bir ürün olduğu için tekrar satın alacağımı düşünüyorum.

Urban Decay markasını Sephora mağazalarında bulabilirsiniz.
Fiyatı 79 TL

Siz bu ürünü denediniz mi ?
 Nasıl buldunuz ? 

Sevgiler

1 yorum:

  1. Ben de elimdeki 456 kapatıcıyı bitirince bunu almayı düşünüyorum.

    YanıtlaSil