8 Haziran 2015 Pazartesi

THE BALM'DAN ALINMASI GEREKEN 5 ÜRÜN

Günaydın :)
Bugün sizlere,The Balm markasından alınması gereken 5 üründen bahsedeceğim.Tabii ki elimde bütün The Balm'ın ürünleri yok.Bu yüzden bende olan ürünlerin arasından seçtim.Hemen başlayalım! 


İlk önce Sexy Mama isimli pudradan başlayalım.Çok sevdiğim fotoğraftan da anlaşıyor.Transparan bir pudra olduğu için kapatıcılık özelliği yok.Makyajımı gayet güzel sabitliyor.Gün içinde cildimin yağlanan bölgelerine sürdüğüm zaman güzel matlaştırıyor.Bence Rımmel London'un Stay Matte pudrasından kat kat daha başarılı bir ürün.Stay Matte benim yüzümde çok yapay dursa da bunda asla böyle bir sorunla karşılaşmadım.


The Balm'dan tek bir allık seçecek olsam kesinlikle Instaın serisindeki Pınstrıpe derim. Çok güzel mürdüm tonuna sahip.Pigmentasyonu ve kalıcılığı oldukça güzel.Kabında mat gibi dursa da uyguladığınız zaman hafif ışıltıları olan bir allık.The Balm denince belkide akla gelen ilk ürünlerden Mary Lou Manizer! Pigmentasyonu güzel olsa da kalıcılığı bence pek iyi değil ama verdiği aydınlık çok güzel olduğu için bu durumu görmezden geliyorum.Yalnız bu ürünü kullanmasını iyi bilmek lazım.Pigmentasyonu yüksek olduğu için fazlaca ürün alıp yüzünüzü daha sağlıklı göstermek yerine yağlı gösterebilirsiniz.Bu yüzden dikkatli uygulamakta fayda var.Gelelim bir diğer ürüne.Put A Lıd On It isimli far bazının performansı oldukça güzel.Çok az bir miktarı tüm göz kapağınıza yetiyor.Bu yüzden çok bereketli.Farların pigmentasyonunu ve kalıcılıklarını ciddi bir şekilde arttırıyor. Özellikle yağlı göz kapaklarına sahip olanlarda çok sevecektir.


Son önerim ise Nude Tude far paleti.Eğer doğal tonlardan hoşlanıyorsanız bu palet tam size göre!
İster gündüz ister gece makyajı yapabilirsiniz.Pigmentasyonları ve kalıcılıkları oldukça güzel.Sadece tozutma sorunu var.Bunu da görmezden geliyorum.Zaten bir çok farda bu sorun var.Bu paletin tek eksiği ise ten rengi bir far.O da olsaydı tadından yenmezdi. :)


Benim sizlere önerebileceğim ürünler bunlardı.Umarım yararlı bir yazı olmuştur.İsterseniz sizlerin istediği markalardan da böyle bir yazı yazabilirim.Aşağıya yorum olarak yazarsanız çok sevinirim. :)

Sizin sevdiğiniz The Balm ürünleri hangisi ?

Sevgiler

6 yorum:

 1. sexy mama hariç hepsi var severek de kullanıyorum o pudra bir türlü kısmet olmadı :-))

  YanıtlaSil
 2. Çok güzel bir paylaşım olmuş canım .Nude far paletini ve aydınlatıcıyı çok çok severek kullanıyorum bende

  YanıtlaSil
 3. Ben bunlara ek olarak voyage far paletini de çok seviyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Voyage far paletini deneyemedim maalesef ama eminim o da çok güzeldir :)

   Sil