1 Haziran 2015 Pazartesi

Mayıs Ayı Favorileri

Günaydın :)
Bugün sizlere,Mayıs ayında en çok kullandığım ürünlerden bahsedeceğim.
Hemen başlayalım!


En çok kullandığım allık,The Balm Frat Boy oldu.Çok güzel pembe tonuna sahip.Yüzüme canlı,tatlı bir görünüm bırakıyor.


Kontur işleminde elim en çok Mac Harmony isimli allığa gitti. Evet, aslında bu bir allık ama kontur için çok çok uygun.Mutlaka tavsiye ederim!


Far olarak en çok Note 13 ve Maybelline Color Tatto farlarından On And On Bronze rengini kullandım.İkisininde renkleri,kalıcılıkları ve pigmentasyonları harika! 


Rimel olarak en sık kullandığım Maybelline One By One oldu. Rimeli ilk kullandığım zamanlar sevip sevmeme arasında kararsız kalsam da sonunda sevmeye karar verdim.Kirpiklerimi çok güzel uzatıyor.Detaylı yazısı geleceği için fazla bir şey söylemeyeyim. :)

Kaşlarımı genelde kalemle dolduruyorum.Geçtiğimiz ay,nedense kalemle doldurmaya pek bir üşendim.Bu yüzden tercihimi hep Rımmel London Brow This Way isimli renki kaş maskarasından yana kullandım.Fırçası biraz daha küçük olsa süper olurdu.Yinede işimi gördüğü için seviyorum.


Aslında ben lipgloss pek sevmesem de bu aralar feci şekilde taktım! Özellikle Note 23 Moddy isimli lipgloss'un rengi mükemmel.
Essence'in Barely There isimli ruja zaten bayılıyorum.Renk verişi,kalıcılığı harika.Denemediyseniz mutlaka tavsiye ederim.
Hep nude tonlar sürdüğüm için arada daha canlı rujlar sürmek istiyorum.Clinique Chubby Stick Two Ton Tomato ise capcanlı,kırmızı-turuncu arası bir renk.


Son olarak sizlere,bir duş jelinden bahsetmek istiyorum.Le Petit Marseılıaıs markasının beyaz şeftali ve nektarinli duş jeline BAYILDIM! :) Kokusu,köpürmesi,temizlemesi ve cildimi gerçekten nemli bırakmasını çok sevdim.

Sevgiler

4 yorum:

  1. note farları muhakkak deneyeceğim bakalım

    YanıtlaSil
  2. Mutlaka denemelisin. Ben çok beğendim :)

    YanıtlaSil
  3. duj jelini bende çok merak ediyorum gerçekten denemedim henüz.

    YanıtlaSil