26 Haziran 2015 Cuma

JOHN FRIEDA FRIZZ EASE ELEKTRİKLENME VE KABARMAYA KARŞI ONARICI BAKIM SERUMU

Günaydın :)
Bugün sizlere,John Frieda'nın bu serumundan bahsetmek istiyorum.Yazısını yazmakta biraz geciktim.Çünkü serum hakkındaki düşüncelerimden emin olmak istedim.


Benim saçlarım gerçekten çok enteresan. Bazen saçlarım hiç elektriklenmez ve kabarmaz bazende hemen elektriklenir kabarır.Günden güne saçlarım saçma sapan değişiklik gösteriyor.Mesela saçlarımı düzleştiririm ve 5 dakikaya kalmaz o saç bozulur.Bende bunlardan sebep bu serumu denemek istedim.Serumdan en iyi sonucu almak için saçlarınızı yıkadıktan sonra suyunu almadan direkt saçlarınıza uygulamanız gerekiyor.Ayrıca serumu saç köklerinize getirmemeniz gerekli.Ben, saç köklerime değdirmeden yüzeysel olarak sürmeyi tercih ediyorum.Tüm saçıma eşit yedirebilmem için 1 buçuk pompa yeterli oluyor.Tabii bu miktar saç uzunluğuna göre değişkenlik gösterebilir.

Ben saçlarımı kurutmayı pek sevmediğimden serumu kullandıktan sonra saçlarımı kurutmuyorum.Islak ıslak geziyorum evde.Biraz sıkıntı oluyor yani üstünüz falan ıslanabiliyor.


Şimdi serumun bendeki etkilerinden bahsedeyim.
 Eğer saçlarınızı yıkadıktan sonra bu serumu kullanıp direkt olarak şekillendirirseniz tamamen olmasa da saçınızdaki kabarmayı ve elektriklenmeyi önlüyor.Saçlarınızı yıkayıp serumu sürüp o gün değilde ertesi gün saçlarınızı şekillendirirseniz ilk günkü gibi kabarmayı elektriklenmeyi önlemiyor.

Kısaca,serumdan daha iyi bir performans almak için saçlarınızı yıkadığınız gün şekillendirmeniz gerekiyor.
Saçlarıma ağırlık ve yağlandırma yapmadığını da belirteyim.


Ambalajı ise oldukça değişik.Dışı sert plastik ortasında ise kırmızı bir tüp bulunuyor.Pompası ise kilitlenebiliyor.Bu yüzden seyahatlerde rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz.


Pek memnun kalmadığım için tekrar almayı düşünmüyorum.

Bu ürünü Watsons ve Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.Fiyatını net hatırlayamıyorum ama 30-40 lira civarında olması lazım.

Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Sevgiler
2 yorum:

  1. Ben de sari tupu kullandım ama pek aman aman sevdim diyemem tekrar alacak kadar ^^ guzel bir yazi olmus eline saglik :*

    YanıtlaSil
  2. Ben de sari tupu kullandım ama pek aman aman sevdim diyemem tekrar alacak kadar ^^ guzel bir yazi olmus eline saglik :*

    YanıtlaSil