10 Mayıs 2015 Pazar

Uygun Fiyatlı 5 Nude Ruj

Günaydın :)
Nude rujlar herkesin sevgisini kazandı.Bir çoğumuzun,belkide hepimizin makyaj koleksiyonunda olmazsa olmazları oldu.Bende,bugün sizlere uygun fiyata satın alabileceğiniz beş tane nude ruj önerisinde bulunacağım.

İlk olarak Rımmel London ile başlayalım. İçinde şeftalilik barındıran kahvemsi bir nude.Nem veren bir yapısı olduğu için kalıcılığı pek başarılı değil.Islak bitişe sahip.Wet N Wild Bare It All rujunu sık duymuş olabilirsiniz.Kendisi MAC'in Kinda Sexy rujuna dupe olarak gösteriliyor.İçinde kahvelik barındıran nude rengi.Yapısı mat olduğu için dudakları biraz kurutuyor ama öncesinde lip balm uygularsanız bu sorunu en aza indirmiş olursunuz.Kalıcılığı oldukça iyi.


Pastel markasından devam edelim.İçinde kahvelik barından nude renginde.Yarı mat bitişli bir ruj.Sürümü oldukça kolay.Kalıcığı ise pek iyi değil.


Gelelim bu nude rujumuza.Yine kahvelik barındıran nude renginde.Yapısı mat olsa da sürümü oldukça kolay ve dudaklarımı kurutmuyor.Kalıcılığı ise güzel.


Aralarında sadece bu ruju kullanmıyorum.Daha doğrusu kullanamıyorum.Çünkü benim ten rengime hiç yakışmıyor.Rengi ise içinde pembelik bulunan nude.Yarı mat bitişe sahip.Bence,esmerler bu rujdan uzak durmalı.


Yukarıda bahsettiğim rujların fiyatlarını net hatırlayamadığım için yazmadım ama 20 TL'yi geçmez diye tahmin ediyorum.
Umarım faydalı bir yazı olmuştur.

Hangi ruju en çok beğendiniz? 
Sevgiler

2 yorum:

  1. Çok güzel bir yazı olmuş bol fotoğraflı en sevdiğimden :) Bare İt All'ı bende merak ediyorum en kısa zamanda alınacak :) Bana da bekliyorum canım sevgiler :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Beğenmenize çok sevindim :) Bare It All, fiyat performans açısından çok güzel. Mutlaka edinmelisiniz :)

      Sil