8 Mayıs 2015 Cuma

Bitenler #2

Günaydın :)
Bugün sizlere,son zamanlarda neler bitirdiğimi paylaşacağım.
Hemen başlayalım!


İlk olarak Palmolive'in iki tane duş jelini bitirdim.İkisi arasında en çok Thermal Spa olanını sevdim.Şeftali büyüsünü tekrar almayı düşünmüyorum.

Garnier göz makyaj temizleyicisini bittikçe alıyorum. Makyajımı güzel bir şekilde temizliyor.Yalnız ürünü pamuğa fazla kaçırırsam gözlerimde yanma yapıyor.Bu yüzden dikkatli kullanmaya özen gösteriyorum.

Garnier Saf&Temiz Neem özlü arındırıcı  temizleme jeli'ni severek kullandım.Cildimi kurutmadan güzel bir şekilde temizledi.Detaylı yazısını blogumda bulabilirsiniz.Şu an için tekrar almayı düşünmüyorum ama belki sonra alabilirim.

Gülşah markasının gül suyu güzeldi.Makyajımı temizledikten sonra bir pamuk yardımıyla yüzümü siliyordum.Hem cildimi ferahlatıyor hem de makyaj kalıntılarını temizliyor.


Moshos Garden Shea&Vanilla kremini sadece gece yatarken kullanıyordum.Yapısı yoğun olduğu için gün içinde kullanmaya uygun değil.Başka el kremleri denemek istediğimden tekrar almayacağım.

Yılbaşında aldığım setin içerisinden çıkan,Dırty Works markasının body butter'ı oldukça güzeldi.Sanırım bu çeşidi mağazalarda satılmıyor.Bu yüzden tekrar alamayacağım.


Rımmel London'ın Lash Accelerator maskarasını çok seviyorum.Kirpiklerimi uzatıp tek tek ayırıyor.Yenisini çoktan kullanmaya başladım bile.

Rımmel London Wake Me Up kapatıcısını severek kullanıyordum.Fakat tekrar almayı düşünmüyorum.Yeni ürünler denemek istiyorum.

Son olarak Wet N Wild'ın kaş sabitleyici jelini bitirdim.Severek kullanıyorum.Yenisini çoktan aldım.

Siz son zamanlarda neler bitirdiniz ? 
Sevgiler


2 yorum:

  1. Merhaba blogunu takipteyim benimde bakım ve sağlıkla ilgili bir blogum var takip edersen sevinirim :)
    http://ceydacengiz.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil