20 Şubat 2015 Cuma

The Balm - Mary Lou Manizer (Aydınlatıcı)

Günaydın :)
Bugünün konuğu şu meşhur The Balm'ın Mary Lou aydınlatıcısı olacak.Biliyorum bunun hakkında çok yazı yazıldı ama bir de benden okumak istersiniz yada aramızda daha önce bu ürünü görmeyenler olmuştur diye yazmak istedim.


Bu benim ilk The Balm ürünümdü.Nasıl heyecanla aldığımı hatırlıyorum.
Bu sefer ambalajı klasik karton kutu değilde metalden yapmışlar.Kocaman aynası bulunan,esprili güzel bir paketlemeye sahip.

Aydınlatıcı nedir ve nerelere uygulanır ?
Aydınlatıcı yüzümüze ışık vurduğunda istediğimiz bölgeleri öne çıkarmak için kullanılır.Elmacık kemiklerinizin üzerine,kaş altına,göz pınarlarınıza,burun kemiğinize,çenenizin ortasına, dudak üzerine ve alnınızın ortasına uygulanır.Aslında bu konunun detaylı bir şekilde yazılması gerekiyor.Mesela kemerli bir buruna sahipseniz buraya aydınlatıcı uygulamanız bir hata olur.Çünkü orayı öne çıkarırsınız.
Her neyse biz ürünümüze geri dönelim :)


Tam olarak şampanya renginde.İçinde sim değil ışıltılar var.Yumuşak yapılı ve epey pigmentli.Bu ürünü ilk aldığımda öyle bir sürmüştüm ki Twilight filmindeki Edward'a dönmüştüm! Daha sonra uzun zaman kullanmaya cesaret edememiştim.Sizde bu üründen korkmak istemiyorsanız azar azar kullanın yani elinizi korkak alıştırın :)
Sağlıklı,güzel bir aydınlatma sağlıyor.Tozutma sorunu yaşasam da dert etmiyorum.Ben bu ürünü far olarak kullanmayı da seviyorum.
Bu aydınlatıcıdan tek şikayetim ise kalıcılığı! Bende 1 saatten fazla dayanmıyor maalesef.


Sizde böyle bir ürün arıyorsanız tavsiye ederim.Özellikle indirim zamanında çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Sevgiler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder