2 Aralık 2014 Salı

Max Factor Excess Intensity Göz Kalemi | Siyah,Kahverengi

Günaydın :)
Bugün sizlere favorim olan göz kalemlerimden bahsedeceğim. 

Bir göz kaleminden beklentimiz hepimizin aynıdır herhalde.Akmasın,silikleşmesin,sürüldüğü gibi kalsın isteriz. Bu göz kalemlerinde de tam da aradığımız özellikler bulunuyor.İlk önce 06 numaralı kahverengi ile başlayalım.Mat yapıda içinde ışıltı bulunmuyor.Tam bir koyu kahve.Gözümden ne akıyor ne silikleşiyor. Sürdüğünüz gibi kalıyor ve siz silene kadar yerinden kıpırdamıyor.


İşte bu da 04 numaralı siyah rengi. Kahverengi gibi mat yapıda. Aynı şekilde bu kalemde gözünüzden akmıyor,silikleşmiyor ve siz silene kadar çıkmıyor.

Renkerin duruşu bu şekilde

Önemli bir şey daha söylemem gerekiyor.Kalemleri kullanacağınız kadar açmanız lazım çünkü alttan çevirerek açtığınız kalem geri kapanmıyor.Kalemlerin yapısı da yumuşak olduğu için çok açarsanız kırılabiliyor.

Ben bu kalemleri çok seviyorum.Kahverengi bitmeye yakın diye yenisini bile almıştım.
Siz bu kalemler hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Sevgiler
2 yorum:

  1. Merhaba canım ilk üyen oldum umarım uğurlu gelirim :) Göz kalemi fazla kullanmıyorum ama Maybelline'in yeni çıkan Colossal Kajal göz kalemini başarılı buluyorum .Loreal'in bu göz kalemini hiç denemedim ama yorumlarına bakılırsa güzel bir göz kalemi :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok teşekkür ederim canım. İlk üyem sen olduğun için yerin bende ayrı olacak :D. Maybelline'in kalemi bende akma yaptıgı için beğenemedim :( . Bu kalem gerçekten başarılı tavsiye ederim :)

      Sil