16 Aralık 2014 Salı

Clinique - Chubby Stick

Günaydın :)
Clinique'in bu Chubby Sticklerini ilk çıktığından beri merak etsem de nedense almıyordum. Yaklaşık 3 hafta önce bu seti görünce alıp denedim.


Setin içerisinde 3 adet chubby stick bulunuyor.Tam boy değiller fakat hemen bitecek gibi de değiller.Uzun süre kullanabilirsiniz.Dudağı kesinlikle kurutmuyor.Islak bitişi var.Dudakta ki kusurları belli etmiyorlar.Kalem gibi olduğundan uygulaması çok kolay.Aynaya bakmadan bile sürebilirsiniz.Yapış yapış değiller.Rahatsız etmiyorlar.Keşke daha önce alıp deneseymişim.Gerçekten çok sevdim.


İlk Pudgy Peony rengiyle başlayalım.Pembe tonlarında çok güzel bir renk.Sette en çok bu rengi severim diye düşünürken öyle olmadı.Rengini tam verseydi bayılabilirdim ancak çok az renk veriyor.Bu da çok güzel içinde biraz turunculuk bulunan bir kırmızı.Çok tatlı,güzel bir duruşu var.


Son olarak bu seti Tekin Acar mağazasından almıştım. Fiyatı ise 50-55 tl arasındaydı yanlış hatırlamıyorsam.Tam boylarının 59 lira olduğunu düşünürsek gerçekten çok avantajlı bir set.

Sevgiler4 yorum:

  1. Çok güzeller. Ama dudaktaki duruşları biraz açık durmuş sanki. Sen de yazmışsın zaten. Normalde daha tok dururlar diye beklemiştim ben. Güle güle kullan yine de. :)

    YanıtlaSil
  2. ben bunu geçen sene almıştım two ton tomato bitti şu anda voluptuous violeti kullanıyorum..

    YanıtlaSil
  3. İkiside güzel renkler. Severek kullanıyorum her ne kadar voluptuous violet rengini tam vermesede :)

    YanıtlaSil