18 Kasım 2014 Salı

Maybelline BabyLips

 Herkese Günaydın :)
Bugün sizlere ülkemize gelince çok ilgi gören ama sonrasında bazı kişilerin beğendiği bazılarınınsa beğenmediği bir ürün olan Maybelline Baby Lipsleri tanıtacağım.
 Öncelikle gerçekten çok şirin bir paketlemeye ve renklere sahipler. İnsanın paketi için alası geliyor gerçekten :). Bendeki renkleri sırasıyla , Cherry me , Hydrate ve Pink punch. Ülkemize ilk geldiği zaman bende çok merak edip ilk fırsatta almaya gitmiştim fakat  hiç istemediğim Pink punch rengi kalmıştı mağazada. Bende merakımdan aldım. Eve gelince hemen rengini denemiştim ve tahmin ettiğim gibi rengi dudakta fazla belli olmuyor.Daha sonra Cherry me ve Hydrate olan çeşitlerini de aldım. 

Eğer dudaklarınız çok fazla kuruyup çatlıyorsa bu ürün size yetersiz gelecektir . Sadece nem verme özelliği var ama öyle sandığınız kadar bir nem verme değil. Kalıcılıkları maalesef  1 saat kadar sürüyor.
Pink Punch

Cherry me ve Pink punch renkli oldukları için daha çok kozmetik amaçlı kullanıyorum yani nemlendiricili ruj gibi. Hydrate olan ise renksiz tam bir dudak nemlendiricisi. Makyajımı yapmaya başlamadan önce Hydrate olanını dudaklarıma iyice sürüyorum ve makyajımı bitirip sıra rujuma geldiğinde dudaklarımda ki nemlendiricinin fazlalığını alıp rujumu sürüyorum böylelikle dudaklarım nemlenmiş oluyor.  
Cherry Me

Çok gerekli bir ürün mü ? Tabii ki hayır . Ben de merakımdan almıştım zaten :). Ama ülkemize çok merak ettiğim 'Dr resource' serisi gelirse onuda hemen alırım :). 

Sizin bu ürün hakkında yorumlarınız neler ?
Sevgiler ♥
                                                                    2 yorum: