16 Kasım 2014 Pazar

Clinique Almost Pudra

                             Herkese Merhaba :)

         İlk ürün yazım olduğu için biraz heyecanlıyım. Yanlışım olursa beni mazur görün lütfen:).         Bugün sizlere benim çok sevdiğim ve 3. kutum olan Clinique Almost Pudrayı tanıtacağım.
Öncelikle cilt tipim yağlı bu yüzden pudra benim vazgeçilmezim .Çok abartılı olmayan güzel bir paketlemeye sahip. İçinde küçük bir aynası ve fırçası olduğu için kullanışlı bir ürün. 5 farklı renge sahip. Bendeki rengi 04 Neutral. Ürünün yapısı yumuşak ve yüzde pudra pudra durmayan bir ürün. Orta derecede bir kapatıcılığa sahip bundan dolayı fazla kapatıcılık isteyenleri tatmin etmeyecektir.Spf 15 içeriyor yazında rahatlıkla kullanılabilir . Kalıcılığı fazla değil. Özellikle benim gibi yağlı cilde sahip olanlar tazeleme gereği duyabilir . Kokusu olmadığı için koku hassasiyeti olanlar da kullanabilir. Pudranın olduğu yeri kaldırdığımızda içinden yumuşak ve kullanışlı bir fırça çıkıyor.


Fırçayı çok sevdiğim için daha önce bu pudradan çıkan fırçalarımı atmadım kullanmaya devam ediyorum. Fırçayla kontür işlemi de gayet rahat yapılıyor eğer sizde de bu pudradan varsa fırçasını denemenizi öneririm. Sadece fırçayı yıkadıktan sonra biraz kılları döküldü ama çok dert etmiyorum çünkü diğer markaların içinden çıkan fırçaları da biliyoruz :).Yazıyı toparlarsak bu pudrayı fazla kapatıcılık beklemeyen , hafif yapıda , içinde spf içermesine dikkat eden kişilere tavsiye ederim. 9 gr'lık bir ürün ve fiyatı 115 tl. Umarım yazımı sıkılmadan okumuşsunuzdur :). 
  Siz bu ürünü denediniz mi ? Sizin yorumlarınız neler ?
Sevgiler ♥

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder